Papy termozgrzewalne nawierzchniowe

LEMBIT SUPER W-PYE250 S52 SBS S

Papa asfaltowa termozgrzewalna wierzchniego krycia modyfikowana elastomerem (SBS), o giętkości w niskiej temperaturze -25°C, na osnowie z włókniny poliestrowej.
Papa zgrzewalna wierzchniego krycia LEMBIT SUPER W-PYE250 S52 SBS S przeznaczona jest do wykonywania wierzchniej warstwy w wielowarstwowych pokryciach dachowych oraz do wykonywania pokryć jednowarstwowych. Papę można stosować do wykonywania nowych lub renowacji starych pokryć dachowych. Ze względu na wysoką wytrzymałość oraz zdolność do wydłużenia przy rozciąganiu zaleca się stosować na izolacje narażone na czynniki mechaniczne.
Produkt dostępny na naszym magazynie, oprócz koloru standardowego (szarego) również w kolorze czerwonym i zielonym.


LEMBIT SUPER W-PYE250 S52 SBS

Papa asfaltowa termozgrzewalna wierzchniego krycia modyfikowana elastomerem (SBS), o giętkości w niskiej temperaturze -12°C, na osnowie z włókniny poliestrowej.
Papa zgrzewalna wierzchniego krycia LEMBIT SUPER W-PYE250 S52 SBS przeznaczona jest do wykonywania wierzchniej warstwy w wielowarstwowych pokryciach dachowych oraz do wykonywania pokryć jednowarstwowych. Papę można stosować do wykonywania nowych lub renowacji starych pokryć dachowych. Ze względu na wysoką wytrzymałość oraz zdolność do wydłużenia przy rozciąganiu zaleca się stosować na izolacje narażone na czynniki mechaniczne.
Produkt na zamówienie.


LEMBIT SUPER W-PYE200 S40 SBS

Papa asfaltowa termozgrzewalna wierzchniego krycia modyfikowana elastomerem (SBS), o giętkości w niskiej temperaturze -22°C, na osnowie z włókniny poliestrowej.
Papa zgrzewalna wierzchniego krycia LEMBIT SUPER W-PYE200 S40 SBS przeznaczona jest do wykonywania wierzchniej warstwy w wielowarstwowych pokryciach dachowych oraz do wykonywania pokryć jednowarstwowych. Papę można stosować do wykonywania nowych lub renowacji starych pokryć dachowych. Ze względu na wysoką wytrzymałość oraz zdolność do wydłużenia przy rozciąganiu zaleca się stosować na izolacje narażone na czynniki mechaniczne.
Produkt na zamówienie.


ASPOT W-PYE250 S52 SBS

Papa asfaltowa termozgrzewalna wierzchniego krycia z dodatkiem modyfikatora (SBS), o giętkości w niskiej temperaturze -5°C, na osnowie z włókniny poliestrowej.
Papa zgrzewalna ASPOT W-PYE250 S52 SBS przeznaczona jest do wykonywania wierzchniej warstwy wielowarstwowych pokryć dachowych, przy wykonywaniu nowych oraz renowacji starych pokryć dachowych.
Produkt dostępny na naszym magazynie.


Papy termozgrzewalne podkładowe

LEMBIT SUPER P-PYE250 S40 SBS

Papa asfaltowa termozgrzewalna podkładowa modyfikowana elastomerem (SBS), o giętkości w niskiej temperaturze -22°C, na osnowie z włókniny poliestrowej.
Papa zgrzewalna podkładowa LEMBIT SUPER P-PYE250 S40 SBS przeznaczona jest do wykonywania izolacji wodochronnych przeciwwilgociowych typ A i przeciwwodnych typ T, jako warstwa podkładowa w wielowarstwowych pokryciach dachowych. Papę można stosować do wykonywania nowych lub renowacji starych pokryć dachowych. Ze względu na wysoką wytrzymałość oraz zdolność do wydłużenia przy rozciąganiu zaleca się stosować na izolacje narażone na czynniki mechaniczne.
Produkt na zamówienie.


LEMBIT O PLUS P-PY200 S40M

Papa asfaltowa termozgrzewalna podkładowa z dodatkiem modyfikatora (SBS), o giętkości w niskiej temperaturze -6°C, na osnowie z włókniny poliestrowej.
Papa zgrzewalna podkładowa LEMBIT O PLUS P-PY200 S40M przeznaczona jest do wykonywania izolacji wodochronnych w szczególności jako warstwa podkładowa w wielowarstwowych pokryciach dachowych, jak również do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych elementów podziemnych. Ze względu na wysoką wytrzymałość oraz zdolność do wydłużenia przy rozciąganiu zaleca się stosować na izolacje narażone na czynniki mechaniczne.
Produkt dostępny na naszym magazynie.


LEMBIT O P-V70 S30

Papa asfaltowa termozgrzewalna podkładowa oksydowana, na osnowie z włókien szklanych.
Papa zgrzewalna LEMBIT O P-V70 S30 przeznaczona jest do wykonywania izolacji wodochronnych w wielowarstwowych pokryciach oraz do izolacji przeciwwilgociowych. Zalecana na dachy stabilne wymiarowo, nie podlegające drganiom i osiadaniu.
Produkt dostępny na naszym magazynie.


ASPOT V60 S30

Papa asfaltowa termozgrzewalna podkładowa oksydowana, na osnowie z włókien szklanych.
Papa zgrzewalna ASPOT V60 S30 przeznaczona jest do wykonywania izolacji wodochronnych w wielowarstwowych pokryciach oraz do izolacji przeciwwilgociowych. Zalecana na dachy stabilne wymiarowo, nie podlegające drganiom i osiadaniu.
Produkt dostępny na naszym magazynie.


Papy samoprzylepne podkładowe

LEMBIT SAMOPRZYLEPNY S20

Papa asfaltowa samoprzylepna podkładowa modyfikowana elastomerem (SBS), o giętkości w niskiej temperaturze -25°C, na osnowie z wkładki kompozytowej.
Papa samoprzylepna LEMBIT SAMOPRZYLEPNY S20 stosowana jest głównie bezpośrednio na płyty styropianowe. W ten sposób oprócz walorów hydroizolacyjnych staje się warstwą ochronną dla styropianu - przed działaniem wysokiej temperatury podczas zgrzewania warstwy wierzchniego krycia.
Produkt dostępny na naszym magazynie.


Papy pod dachówkę

LEMBIT MEMBRANA XS

Papa asfaltowa specjalnego przeznaczenia modyfikowana elastomerem (SBS), o giętkości w niskiej temperaturze -25°C, na osnowie z włókniny poliestrowej. Papa LEMBIT MEMBRANA XS przeznaczona jest pod wszelkiego rodzaju dachówki, blachodachówki, gonty papowe jako warstwa izolacyjna mocowana mechanicznie do kontrukcji z drewna. Zabezpiecza warstwy dachu przed wilgocią, korozją biologiczną, chroni ocieplenie dachu przed utratą właściwości termoizolacyjnych wskutek zawilgocenia, wydłuża żywotność dachu.
Produkt dostępny na naszym magazynie.Adres

TERMO-DEK Spółka Jawna

ul. Sytkowska 43, 60-413 Poznań


E-mail

biuro(at)termodek.pl